قیمت پودر ژله میوه ای سه کیلویی کامور

تولید پودر ژله های میوه ای کامور به صورت رژیمی و بدون قند می باشد که خرید عمده سه کیلویی آن بدون شک، قیمت های کمتری را به همراه خواهد داشت.
یکی از خاص ترین تولید کنندگان پودر ژله های میوه ای در بازار ایران، اختصاص به شرکت کامور دارد که در این زمینه توانسته محصول خود را به صورت رژیمی و بدون قند، روانه بازار نماید و در نتیجه برای افرادی که با مشکلات دیابتی و اضافه وزن مواجه هستند، می تواند یک گزینه پیشنهادی ویژه به حساب آید.
شرکت کامور به طور کلی انواع تنقلات تولیدی خود از جمله پودر ژله را به صورت رژیمی و با استفاده از قند و شیرین کننده های طبیعی تولید می نماید و این مسئله منجر به افزایش خواص و فواید آن ها می شود تا بتوان از آن ها استفاده نمود.

پودر ژله کامور

پودر ژله رژیمی کامور

یکی از انواع پودر ژله های تولیدی کامور، مربوط به پودر ژله بدون قند آلبالو می باشد که این محصول از آسه سولفام به عنوان شیرین کننده استفاده نموده و توانسته جایگزین مناسبی برای شکر باشد و طعم مطبوعی را در ژله های تولید شده نیز ایجاد می نماید.
شفافیت و همچنین طعم و رنگ دلپذیر این پودر ژله ها نیز می تواند از دیگر شاخصه های مثبت این پودر ژله های رژیمی کامور به حساب آید و در حال حاضر این محصول در بازار کشور ما با توجه به ویژگی های مثبتی که دارد، توانسته فروش بالایی را از آن خود نماید.
از طرفی با توجه به اینکه نیاز به پودر ژله های کامور در اکثر شهرهای ایران مورد نیاز هستند، از همین رو فروش عمده آن به شکل اینترنتی انجام می شود که مشتریان می توانند از طریق این مرکز به انتخاب انواع طعم های پودر ژله آلبالو، توت فرنگی، پرتقال و بلوبری نمایند.
منبع: بازار شکلات ایران