قیمت پودر ژله انار فله فرمند

پودر ژله فرمند با انواع طعم هایی همچون انار تولید می شود اما نکته قابل توجه، این است که طعم بندی های ارائه شده، هیچ تاثیری برروی قیمت آن ها نخواهد داشت.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تولیدات شرکت فرمند در زمینه محصولاتی همچون پودر ژله ، از جمله تخصص هایی است که در طول سال های اخیر توانسته اقدام به ارائه آن نماید و در همین مسیر، شاهد تولید انواع ژله های آماده و همچنین پودر ژله های خوشمزه و خوش رنگ هستیم که هر کدام از آن ها نیز برای استفاده در موقعیتی خاص، می تواند مورد نیاز باشد.

از جمله پودر ژله های تولیدی شرکت ایرانی فرمند، می توان به سطل های سه کیلویی آن اشاره نمود که این محصول، برای استفاده در هتل و رستوران و به طور کلی در مکان هایی که از میزان مصرف بالای پودر ژله برخوردار می باشند، مناسب خواهد بود.

پودر ژله های انار، توت فرنگی، آلبالو و …. که با بسته بندی 100 گرمی عرضه می شوند از دیگر تولیداتی هستند که توسط شرکت فرمند عرضه می شود و این نوع پودر ژله ها، برای مصارف خانگی مناسب خواهند بود که استفاده از آن ها نیز به سادگی با ساده ترین طرز تهیه امکان پذیر می باشد.

ترکیبات پودر ژله فرمند

شرکت فرمند در تولید پودر ژله های خوشمزه خود، از مواد اولیه ای همچون پودر ژلاتین حلال که در نتیجه فراوری پوست و استخوان گاو تولید می شود، استفاده نموده است و همین ماده اولیه می تواند به تنهایی، خواص و فواید بسیاری را برای مصرف کنندگان به همراه داشته باشد.

اسانس، رنگ های خوراکی و شکر هم به عنوان دیگر مواد اولیه مورد استفاده در تولید پودر ژله های شرکت فرمند می باشد که در این موارد نیز شاهد استفاده از بهترین مواد اولیه خواهیم بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.