فروش پودر ژله میوه ای ژل ژله

پودر ژله های میوه ای شرکت ژل ژله با توجه به مزیت هایی که دارند می توانند برای فروش عمده در بازار پیشنهاد شوند که با نام تجاری بمبی، تولید آن ها انجام می پذیرد.
در اکثر مهمانی ها و مراسمات و جشن های مختلف، شاهد آن هستیم که ژله ها به عنوان اصلی ترین دسرهای مصرفی انتخاب می شوند و امروزه پودر ژله های موجود در بازار شامل انواع برندها با طعم های مختلف خواهند بود و شرکت ژل ژله از موفق ترین تولید کنندگانی است که توانسته در عرصه تولید پودر ژله های خود، اقدام به ارائه متنوع ترین طعم و رنگ ها نماید.
از جمله انواع محصولات تولیدی این شرکت می توان به پودر ژله های بمبی که با انواع طعم های بلوبری، آلوئه ورا، آناناس، پرتقال، توت فرنگی، سیب ترش، هلو، کیوی، موز، کولا، آلبالو و … عرضه می شوند و تنوع طعمی آن به اندازه ای است که برای هر سلیقه و ذائقه ای می توان بهترین پیشنهادات را ارائه نمود.

پودر ژله انار

پودر ژله انار

پودر ژله انار با رنگ قرمز از جمله موارد پر فروش عرضه شده به بازار می باشد که با بسته بندی های سطلی و یا صد گرمی عرضه می شود و نمونه های سطلی آن برای استفاده در هتل و کافی شاپ و به طور کلی عرصه هایی که با حجم های مصرفی بالایی برخوردار هستند می تواند مناسب باشد.
از انواع دیگر پودر ژله های تولیدی ژل ژله می توان به ژله های براق کننده اشاره نمود و این محصول در صنعت قنادی دارای بیشترین میزان مصرف می باشد به گونه ای که از مزیت های کاربردی گسترده ای برخوردار هستند و از جمله آن ها می توان به امکان پوشش دهی به کیک و شیرینی و همچنین انواع بستنی و دسر اشاره نمود که به صورت براق و درخشان، بتوان به تزیین این موارد اقدام نمود.
منبع: بازار شکلات ایران